Page

Page

Muzyka zespołu to połączenie kilku gatunków muzycznych z przesłaniem chrześcijańskim. Utwory tworzone przez tych, którzy znaleźli ucieczkę – dla tych którzy nadal szukają schronienia. Wszyscy błądzimy. Wszyscy uciekamy. Wszyscy potrzebujemy schronienia. Nie wszyscy jednak szukamy go w ten sam sposób. Celem zespołu „Miasto Ucieczki” jest stworzenie okazji do refleksji nad sobą, swoją drogą i swoimi dążeniami. Ponieważ sami znaleźliśmy ratunek w Bogu i Jezusie – czasem bezpośrednio, a czasem nie wprost – zapraszamy do tego innych.

„Miasto Ucieczki” to grupa ludzi, którzy kochają muzykę i przez nią chcą opowiadać o tym, co dla nich ważne i piękne. To grupa ludzi wierzących w Boga, którzy o Nim chcą śpiewać i Nim się dzielić. To wreszcie grupa wieloletnich przyjaciół, którzy lubią ze sobą przebywać i wspólnie muzykować. Zespół to pięć różnych osób, pięć indywidualności. Łączy nas jednak sposób myślenia o tym, co robimy.

Czas spędzony z „Miastem Ucieczki” to czas, w trakcie którego razem z nami można zastanowić się nad tym, co ważne, wzniosłe i piękne, ale również tym, co ludzkie, kłopotliwe i bliskie nam wszystkim. To doskonała mieszanka zdrowej refleksji nad życiem, zatrzymaniem się nad tym, co nas trapi, ale też optymizmu, nadziei i radości płynących z wiary. To również spora dawka dobrej muzyki, w której każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Podczas koncertu można usłyszeć oprócz wokalu brzmienie gitar: akustycznej, elektrycznej, basowej oraz piana, perkusji, harmonijki ustnej czy fletu. Wszystko to połączone w ciekawych i niebanalnych aranżach.


Paweł

wokal, gitara akustyczna, teksty


Adam

gitara basowa, flet


Jakub

perkusja, instrumenty perkusyjne


Krystian

instrumenty klawiszowe, harmonijka ustna


Krzysztof

gitara elektryczna